• Obniżka

AppleCare Protection Plan dla MacBook Pro 16" M2 wersja elektroniczna

1 799,00 zł
1 469,00 zł Zniżka 330,00 zł

1194.31 zł netto

Brutto

AppleCare Protection Plan dla MacBook Pro 16,2" M2 Pro/ M2 Max

 SGCL2ZM/A
Ilość
W magazynie

Sprzedano 36 sztuk.

AppleCare Protection Plan dla MacBook Pro 16 M2

  

Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na komputer Mac i dotyczącego go wsparcia technicznego do trzech lat od daty zakupu komputera.

Zakupu planu ochrony AppleCare Protection Plan należy dokonać w ciągu 12 miesięcy od pierwotnej daty nabycia komputera Mac. Plan zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji naprawy nawet przez trzy lata od pierwotnej daty zakupu komputera Mac.

Przez nawet trzy lata od daty zakupu komputera plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Można zwracać się do nich z pytaniami dotyczącymi sprzętu Apple, systemu OS X oraz pakietów iLife i iWork. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

Plan ochrony AppleCare Protection Plan nawet przez trzy lata zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji serwisu sprzętowego (klient nie ponosi dodatkowych kosztów części ani robocizny). Naprawy mogą być wykonywane przez autoryzowane serwisy Apple na całym świecie, co jest szczególnie ważne, gdy podróżujesz ze swoim komputerem Mac. Serwisem sprzętowym Apple objęte są następujące elementy:

- Komputer Mac

- AirPort

- Dołączone akcesoria, takie jak zasilacz

- Pamięć RAM firmy Apple

- Napęd USB Super Drive

- Monitor Apple kupiony razem z komputerem Mac

Ponieważ firma Apple projektuje komputer, system operacyjny, jak i wiele aplikacji, Mac jest prawdziwie zintegrowanym systemem. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. W ramach planu otrzymujesz:

- Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple

- Możliwość naprawy u klienta, zamówienie technika do miejsca pracy (opcja zależna od kraju w którym zlecana jest naprawa)

- Lokalne punkty naprawy Apple na całym świecie