• Obniżka

Logitech Combo Touch etui z klawiaturą iPad Pro 12.9'' (od 5. do 6. gen) UK (szary oksfordzki)

1 099,00 zł
949,00 zł Zniżka 150,00 zł

771.54 zł netto

Brutto
Kod producenta: 920-010214 
Gwarancja: 12 miesięcy producenta
Dystrybucja: PL
Stan: Nowy
    

Typ: Klawiatura
Przeznaczenie: iPad Pro 12.9" (5 i 6 generacji)
Układ klawiatury: ISO Angelski UK
Kolor obudowy: Szary
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Sprzedano 3 sztuk.

Specyfikacja

   

Kompatybilność: iPada Pro 12,9"

Połączenie: Bezprzewodowe

Podświetlana klawiatura: Tak

Zasilanie: Akumulator

Obsługiwane systemy operacyjne: iOS

Wymiary: 28,56 x 22,57 x 1,74 cm

Waga: 780 g

  

  

Przeznaczenie:

  

iPad Pro 12.9" (5. generacji)

iPad Pro 12.9" (6. generacji)

   

Rodzaj:

etui z klawiaturą

klawiatura

  

Kolor:

szary

 

  

Cechy

  

Etui

 

Miejsce do przechowywania rysika Apple Pencil (2. generacji)

Ochrona z przodu, z tyłu i na rogach urządzenia

Dostęp do wszystkich portów port ładowania kamery/aparatu

 

Klawiatura

  

16 poziomów regulowanego podświetlania

Pełny rząd klawiszy skrótów systemu iPadOS

Odstęp między środkami klawiszy: 19 mm / 18 mm 

Skok klawiszy: 1 mm

Układ klawiatury: US

   

   

Etui Combo Touch obsługuje cztery tryby użytkowania, aby pomóc Ci ukończyć każde zadanie.

  

Tryb pisania: Umieść klawiaturę w pozycji pionowej i wyciągnij podstawkę, aby pisać notatki, wiadomości e-mail i nie tylko.

  

Tryb oglądania: Odczep klawiaturę i wyciągnij podstawkę, aby oglądać filmy i programy telewizyjne.

 

Tryb rysowania: Całkowicie wysuń podstawkę, aby uzyskać idealny kąt do ręcznego pisania notatek lub rysowania przy użyciu rysika Apple Pencil lub Logitech Crayon.

  

Tryb czytania: Odczep klawiaturę lub podłącz ją ponownie klawiszami skierowanymi do wewnątrz, aby czytać książki, artykuły i nie tylko.

  

Chcesz przerwać pisanie? Po prostu odczep klawiaturę, aby szkicować, czytać lub oglądać filmy na pięknym ekranie Twojego iPada. Następnie użyj regulowanej podstawki o kącie nachylenia 50 stopni, aby znaleźć idealny kąt widzenia.

To nie tylko ochrona. To spokój ducha. Etui Combo Touch zostało wyprofilowane w taki sposób, aby idealnie pasowało do iPada, chroniąc równocześnie przód, tył i rogi urządzenia przed zadrapaniami i uderzeniami. Możesz mieć pewność, że Twój iPad będzie zawsze bezpieczny i nie wypadnie z etui, więc możesz skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Nawet wtedy, gdy musisz przejść z iPadem od biurka do salonu lub zabrać go w podróż.

Nowy panel dotykowy umożliwiający klikanie w dowolnym miejscu zapewnia większą swobodę, kontrolę i precyzję podczas wykonywania zadań, które wykonujesz każdego dnia przy użyciu aplikacji takich jak Safari, Keynote i Pages.
NASZ NAJWIĘKSZY W HISTORII PANEL DOTYKOWY1W PORÓWNANIU DO ETUI Z KLAWIATURĄ LOGITECH DOSTĘPNYCH NA RYNKU W 2020 R.
Poznaj największy panel dotykowy, jaki kiedykolwiek zaprojektowaliśmy do etui z klawiaturą. Większy panel dotykowy to więcej miejsca do pracy dzięki wykorzystaniu wszystkich gestów Multi-Touch, które już znasz i lubisz. Przesuwaj palcami, dotykaj, wykonuj gesty uszczypnięcia i przewijaj podczas pracy.

Super responsywna, światowej klasy nawigacja, której możesz się spodziewać dzięki technologii Smart Connector a wszystko to bez konieczności parowania używanego urządzenia.

Podświetlane klawisze automatycznie dostosowują się do otoczenia dzięki 16 poziomom jasności dzięki czemu możesz widzieć klawisze i zachować koncentrację w każdym oświetleniu. Klawisze skrótów w górnej części klawiatury umożliwiają ręczną regulację jasności.

Zapomnij o poszukaniu typowych funkcji w menu ekranowych. Etui Combo Touch zapewnia dostęp do wszystkich funkcji dzięki pełnemu rzędowi klawiszy skrótów systemu operacyjnego iPadOS. Reguluj głośność i steruj multimediami, zmieniaj poziomy jasności i dużo więcej przy użyciu jednego dotknięcia.

Elegancki, tkany materiał zewnętrzny w dotyku jest tak dobry, jak wygląda. Jest wygodny, przyciąga uwagę i świetnie wygląda w każdym miejscu.

Etui Combo Touch umożliwia natychmiastowe sparowanie iPada przy użyciu złącza Smart Connector. Baterie nie są dołączone do zestawu, ponieważ wcale ich nie potrzebujesz etui Combo Touch jest zasilane bezpośrednio z iPada.

Chcesz zwiększyć możliwości swojego rysika Apple Pencil? Etui Combo Touch zostało zaprojektowane z możliwością otwierania jednego boku, dzięki czemu może pozostawać włączone podczas ładowania rysika Apple Pencil.