• Obniżka

AppleCare Protection Plan dla iPad - wersja elektroniczna

349,00 zł
319,00 zł Zniżka 30,00 zł

259.35 zł netto

Brutto
Ilość
W magazynie

Sprzedano 11 sztuk.

AppleCare Protection Plan dla iPad

Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na iPada i dotyczącego go wsparcia technicznego do dwóch lat od daty zakupu urządzenia.

Zakupu planu ochrony AppleCare Protection Plan należy dokonać w ciągu 12 miesięcy od pierwotnej daty nabycia iPada. Plan zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji naprawy w ciągu dwóch lat od pierwotnej daty zakupu Twojego iPada.

Przez 2 lata od daty zakupu Twojego iPada plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Można zwracać się do nich z pytaniami dotyczącymi sprzętu Apple, systemu OS X oraz pakietów iLife i iWork. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

Plan ubezpieczeniowy AppleCare Protection Plan zapewnia gwarancję naprawy lub wymiany, która obejmuje zarówno koszty robocizny, jak i części, realizowaną przez autoryzowanych techników Apple. Ochrona serwisowa obejmuje następujące elementy:

- iPad

- Bateria

- Urządzenie Time Capsule lub AirPort

- Dołączony przewód USB i zasilacz

Ponieważ Apple jest producentem iPada, systemu iOS i wielu aplikacji, iPad jest systemem prawdziwie zintegrowanym. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej:

- Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple

- Lokalny serwis sprzętowy Apple na terenie Europy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć