Adapter  USB-C na cyfrowe AV (HDMI), USB 3.1

339,00 zł
Brutto

Specyfikacja techniczna:

  • Typ: Replikator portów
  • Kompatybilność: Apple Macbook
  • Interfejs: USB-C
  • Rodzaje wejść / wyjść: USB 2.0 - 1 szt.; USB 3.1 Typ A - 1 szt.; HDMI - 1 szt.
  • Zasilanie: USB
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Gwarancja sprzedawcy
12 miesięcy

Wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV pozwala podłączyć Maca z portem USB-C lub Thunderbolt 3 (USB-C) do wyświetlacza HDMI, przy jednoczesnym podłączeniu standardowego urządzenia USB i przewodu zasilającego USB-C.

Przejściówka umożliwia klonowanie obrazu z Maca na ekranie telewizora lub monitora z wejściem HDMI w rozdzielczości do 1080p przy 60 Hz lub UHD (3840 na 2160) przy 30 Hz. Pozwala również na przesyłanie materiałów wideo, takich jak filmy i nagrane klipy. Wystarczy podłączyć ją do portu USB-C lub Thunderbolt 3 (USB-C) w Macu, a następnie do telewizora lub projektora za pośrednictwem kabla HDMI (sprzedawanego osobno).

Do standardowego portu USB można podłączać urządzenia, takie jak napęd flash czy aparat fotograficzny, albo kabel USB do synchronizowania i ładowania iPhone'a, iPada lub iPoda. A żeby naładować Maca, wystarczy podłączyć kabel zasilający do portu USB-C.

Uwaga: Wieloportowa przejściówka Apple z USB-C na cyfrowe AV nie jest zgodna z dyskiem twardym G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (numer części Apple HF4F2VC/A).

Lista komputerów, z którymi zgodny jest ten produkt:

12-calowy MacBook, 13-calowy MacBook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C), 15-calowy MacBook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C), 21,5-calowy iMac – Thunderbolt 3 (USB-C), 27-calowy iMac – Thunderbolt 3 (USB-C); iMac Pro

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć